Baby Signs - seminář pro rodiče

Dvouhodinový kurz vedený certifikovanými instruktory, při kterém se dozvíte vše, co potřebujete k tomu, abyste začali s programem Baby Signs. Dozvíte se, jak poznáte, kdy je pro vaše batole nejvhodnější čas začít, jak znakovou řeč učit, jak průběh vývoje komunikace probíhá a jak rozpoznat známky pokroku. Naučíte se prvních 16 znaků a shlédnete krátká instruktážní videa, která vám ukáží, jak znakování v praxi vypadá. Kurzy jsou připravené zábavnou a interaktivní formou. Seznámíte se při nich s jinými maminkami a tatínky, kteří se znakováním začínají. Kurzy jsou, jak z názvu vyplývá, pro rodiče, ale mnoho instruktorek rádo uvítá i vaše batole. Kurzy jsou také vhodné pro prarodiče a pro každého, kdo pečuje o vaše dítě.

Kdy je nejlepší se kurzu zúčastnit? Tohle je velmi individuální. Doporučujeme, aby se rodiče kurzu zúčastnili nejpozději kolem prvních narozenin dítěte. Mnoho rodičů však začíná se znakováním dříve, a tak se také účastní kurzů během několika prvních měsíců.  Stojí i za úvahu se kurzu zúčastnit již v těhotenství, protože když náš drobeček přijde na svět, je často poněkud obtížnější si najít čas na kurz.

Doporučená cena kurzu závisí na typu materiálů, které si zvolíte. Máte možnost si zvolit Kompletní sadu materiálů obsahující knihu a DVD pro rodiče, 4 malá leporela pro děti, video pro děti a praktický přehled znaků nebo jen základní materiály, které obsahují pracovní sešit pro rodiče (20 stran A4 se základními informacemi o znakování a pracovními listy) a praktický přehled znaků. Náplň kurzu je u obou možností stejná. Materiály obsažené v Kompletní sadě nelze zakoupit jednotlivě.

 

MOŽNOST VÝBĚRU: ZÁKLADNÍ MATERIÁLY NEBO KOMPLETNÍ SADA

 

 
Základní materiály
Kompletní sada
Cena kurzu včetně materiálů
499 Kč
879 Kč
Příplatek za druhého rodiče*
100 Kč
ano
Délka semináře
2 hod
2 hod

Pracovní sešit s pracovními listy

Brožurka velikosti A4 s výtažkem nejdůležitějších informací pro rodiče a místem na poznámky z kurzů a vzpomínky na znakování s vaším dítětem. 24 stran. Obsahuje i pracovní listy, které jsou jednotlivě přidávány ke kompletní sadě.

Ano
Pracovní
listy

prehledPřehled znaků s magnetem na lednici

Užitečná pomůcka s magnetem na lednici, která zajistí, že máte 86 nejčastěji používaných znaků stále po ruce. Znaky jsou seřazeny od A do Z na obrázkových stránkách. Ideální pro rodiče, prarodiče a ostatní, kteří o dítě pečují.

ano
ano

Průvodce pro rodičeKniha Průvodce pro rodiče

Praktický úvod do tématiky znakování s dětmi a stručný návod, který jednoduchým způsobem vysvětlí, jak se dorozumět s batoletem, které ještě neumí mluvit. 75 stran.

Ne
ano

DVDVideoslovník na DVD

Obsahuje videoslovník se 100 znaky, které byly odborníky a rodiči vybrány jako nejdůležitější výrazy pro děti do 3 let. Dále obsahuje přivítání do programu Baby Signs® a ukázky toho, jak znakování vypadá v praxi.

 

Ne
ano

leporelaSada 4 leporel pro děti

4 veselá leporela obsahující 25 znaků hodících se ke každodenním aktivitám. Děti si je snadno oblíbí a stanou se tak vítanou pomůckou při učení znaků. Obsahují témata koupání, u jídla, před spaním a zvířátka. Velikost jednotlivých leporel 10x10 cm, 14 stran.

Ne
ano

DVD pro dětiVideo pro děti "Moje oblíbené znaky"

Obsahuje 6 znaků vhodných do začátku. Ve videu vystupují animované postavičky roztomilých batolat, maňásci, znakující děti a nechybí ani medvídek BeeBo™. Děti si snadno oblíbí toto zábavné video vytvořené týmem oceněným v oblasti multimediální produkce pro děti. DVD lze přehrát v češtině a angličtině.

Ne
ano

 


Kontakt

GoKids! Centrum Brno

Zábrdovická 2
615 00 Brno


723 367 829 Ivana Procházková


Naše děti Brno

Komplex pro děti 0–6 let. Kromě GoKids! Centra zde najdete jesličky Maloušci a Montessori školičku/jesle.

Montessori školička/jesle - soukromá mateřská škola/jesle v centru BrnaMaloušci - jesličky pro Vaše dětičky Brno, ZábrdoviceNaše hřiště - dětské centrum a kavárna Brno

 

Spolupracujeme